4 Vasen,
Porzellan blauer fernöstlicher Dekor, Höhe 11 - 25,5 cm tlw. Anfang 20. Jh. Altersspuren
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
03.09.2014 - 15:00
- Vyvolávací cena:
EUR 85,-
4 Vasen,
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 03.09.2014 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 23.08. - 03.09.2014 |